KONST / Litografier / Färglitografi 14332197
nr 1433 2197
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/375. Bildmått: 56x41, yttermått inklusive ram: 55x75 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
måndag 22 november 2021
kl 20:43:42
22 nov
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin